درباره ما

درباره شرکت بازرگانی رایا شقایق

بازرگانی رایا شقایق با بیش از 16 سال سابقه در زمینه فروش ملزومات چاپ دیجیتال جوهر افشان (Ink Jet) صنعتی از قبیل دستگاه های چاپ صنعتی، جوهر سالونت بیس، جوهر اکو سالونت، جوهر یو وی، ری اکتیو، پیگمنت، جوهر سابلیمیشن و دیسپرس و همچنین متریال های بنر، فلکس، وینیل استیکر، وینیل، کاغذ دیواری، مش، سولیت، بک لایت، کاغذ سابلیمیشن و … مفتخر است هم اکنون با بیش از 2480 چاپخانه در سطح کشور همکاری مستمر دارد و آمادگی خود راجهت تامین مواد اولیه ی دستگاه های مختلف اعلام می دارد.

به جرات می توان بیان نمود که امروز، بیش از 40 درصد مواد مصرفی چاپخانه های کشور، توسط شرکت رایا شقایق سرآمد  تامین می شود.

همچنین خدمات کالیبراسیون سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های چاپ دیجیتال جوهر افشان با استفاده از ابزارآلات دقیق مهندسی، ساخت پروفایل و نمودارهای رنگ قابل استفاده در نرم افزارهای ریپ، سرویس، خدمات و تامین قطعات دستگاه های چاپ سابلیمیشن صنعتی و کارگاهی درسراسرکشور از جمله توانمندی های بازرگانی رایا شقایق  می باشد.

جوهرهای مجموعه ی رایا شقایق  تماما دارای گواهینامه ها و استانداردهای بهداشت و ایمنی سازمان های مرجع جهانی می باشند که نمایانگر دقت و ریز بینی متولیان امر انتخاب تامین کننده می باشد.

علاوه بر فروش و پشتیبانی ماشین آلات چاپ سابلیمیشن، جوهر سابلیمیشن و کاغذ سابلیمیشن مخصوص چاپ غیرمسقیم پارچه، این شرکت با توجه به سوابق خود، در زمینه ی مشاوره و راه اندازی و تجهیز خطوط تولید چاپ مستقیم کارخانجات معظم چاپ و رنگرزی در کشور نیز، سهم بسزایی را ایفا نموده است.

در حال حاضر مجموعه ی رایا شقایق سرآمد، با حضور متخصصین فعال در دپارتمان های بازرگانی، تحقیق و توسعه، آزمایشگاه، فروش و فنی، پاسخگوی طیف گسترده ای از نیاز صنعتگران و کارآفرینان حوزه ی چاپ و تبلیغات، چاپ پارچه، چاپ سرامیک، چاپ شیشه و … در کشور و کشورهای همسایه می باشد.

امید است در پناه حق تعالی و در سایه ی حمایت مشتریان محترم، بتوانیم رسالت خود که ارتقاء تخصص و کیفیت در صنعت چاپ دیجیتال کشور و همچنین حمایت از تولیدکنندگان و تولیدات داخلی می باشد را برآورده سازیم.

……………………………………………………………………………………………………………………………………

کار خانه ی گت ری، تولید کننده حرفه ای دستگاه چاپ جوهر افشان است. این شرکت فن آوری تولید را با مقیاس بزرگ خط تولید حرفه ای و بهره گیری از متخصصین توسعه و نوآوری، محقق ساخته است. کارخانه ی گت ری، بیش از 15 سال در این صنعت می باشد. شبکه های فروش و خدمات این کارخانه، سراسر جهان را تحت پوشش قرار داده است. طی سالیان گذشته و با استفاده از نوآوری و کیفیت ساخت بسیار بالای محصولات، گت ری در بازار جهانی، از محبوبیت و اعتبار بالایی برخوردار شده است.
با رشد مصرف بازار در محصولات مختلف، تقاضاهای محصولات گت ری نیز در حال افزایش است. با اعتقاد به اصل “نوآوری مداوم ” ، گت ری همچنان به افزایش سرمایه گذاری در توسعه علمی و فناوری ادامه می دهد و دائماً در تلاش است تا محصولات جدیدتر و جدیدتری را برای پاسخگویی به تقاضای بالای مشتریان ما ارائه دهد.
گت ری به شدت به اصل “صداقت ، امانتداری و سود متقابل” پایبند بوده و خواهد بود و تمام تلاش خود را می کند تا آینده ای روشن تر با مشتریان خود ساخته و موفقیت های بزرگ مشترک را کسب نماید.

مشتریان می گویند